Wszystkie produkty
-
Silnik ruchowy koparki
-
Skrzynia biegów zmniejszająca prędkość jazdy koparki
-
Części przekładni głównej koparki
-
Silnik z napędem swingowym koparki
-
Skrzynia biegów obniżająca huśtawki koparki
-
Części napędu obrotu koparki
-
Pompa hydrauliczna koparki
-
Części pompy hydraulicznej koparki
-
Zespół przegubu środkowego
-
Produkt silnika
słowa kluczowe [ final drive travel motor ] mecz 120 produkty.
Silnik hydrauliczny R300LC9A
| Model: | R300LC9A R300LC9S R300LC9SH RD340LC-7 HX300 HX330L HX340 SL ECT. |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Końcowy napęd |
| Numer części:: | 39Q8-40100 39Q8-40101 39Q8-40100 39Q8-40101 39Q8-41100 |
SK200-8 Urządzenie podróżne GP GM38VB Hydraulic Travel Motor YN15V00037F1 YN15V00037F2R YN15V00037F2C YN15V00037F2 Sprzęgło redukcyjne
| numer części:: | YN15V00037F1 YN15V00037F2R YN15V00037F2C YN15V00037F2 |
|---|---|
| Przystosowane do:: | SK210-8, SK210LC-8, SK210-9, SK200-8, SK210D-8 itp. |
| Zastosowanie: | Napęd końcowy koparki |
Lnm0389 Sh200a3 Sh200 Podróżne przekładnie Assy Aplikuj na Jcb200 SY215 Liugong922 Liugong225 Final Drive Gearbox
| Numer części: | Lnm0389 itp. |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna skoku |
| Warunki: | Nowy |
9281920 9281921 9281841 9281842 Urządzenie podróżne koparki dla Hitachi ZX330-3 ZX350H-3 Final Drive
| Model: | ZX330-3 ZX350-3 |
|---|---|
| Numer części: | 9281920 9281921 9281841 9281842 |
| Nazwa produktu: | Przekładnia redukcyjna jazdy |
20Y-27-00500 20Y-27-00501 Motor podróżny 708-8F-00250 708-8F-31174 dla PC200-8 PC210-7K PC210LC-7K PC210NLC-7K Final Drive Assy
| Numer części: | 20Y-27-00500 20Y-27-00501 708-8F-00250 708-8F-31174 |
|---|---|
| Złóż wniosek o: | PC200-8 PC210-7K PC210LC-7K PC210NLC-7K |
| Drewniane pudełko Rozmiar: | 53*53*66 |
Przesyłowie do jazdy z silnikiem VOE14566400 14667673 14694046 14723033 711745010 dla koparki Volvo EC290C EC330B EC360B EC380DHR
| Model: | EC290C EC330B EC360B EC380DHR ECT. |
|---|---|
| numer części:: | VoE14566400 14667673 14694046 14723033 711745010 |
| Nazwa produktu:: | ostateczny napęd |
VOE14524182 Final Drive 14524182 EC135B EC140B Travel Motor
| Numer części: | VoE14524182 14524182 |
|---|---|
| Model: | EC135B EC140B typ KYB |
| Nazwa produktu:: | Końcowy napęd |
9281921 9281920 Final Drive 9244944 9251699 9251477 HMGF68 travel Motor for ZAX330-3 ZAX330-6 ZAX330-5G 360 ZAX360-5G ZX350H-3G
| Numer części: | 9281921 9281920 9244944 9251699 9251477HMGF68 |
|---|---|
| Złóż wniosek o: | ZAX330-3 ZAX330-6 ZAX330-5G 360 ZAX360-5G ZX350H-3G |
| Nazwa produktu:: | Końcowy napęd |
401-00439C 170401-00048 Silnik podróży do koparki Doosan DX300LCA DX300LC DX300 Final Drive
| Numer części: | K1012069 170401-00016 170401-00048 MBEB177 401-00440 401-00439C |
|---|---|
| Nazwa części: | Zespół silnika jazdy |
| Złóż wniosek: | DX300LCA DX300LC DX300 |
60158932 TRAVEL MOTOR 60252860 dla SY215 SY235 SY245 SY265 FINAL DRIVE
| Numer części: | 60158932 60252860 130101010126A 60066181 |
|---|---|
| Nazwa części: | Zespół silnika jazdy |
| Złóż wniosek: | SY215 SY235 SY245 SY265 |

