Wszystkie produkty
-
Silnik ruchowy koparki
-
Skrzynia biegów zmniejszająca prędkość jazdy koparki
-
Części przekładni głównej koparki
-
Silnik z napędem swingowym koparki
-
Skrzynia biegów obniżająca huśtawki koparki
-
Części napędu obrotu koparki
-
Pompa hydrauliczna koparki
-
Części pompy hydraulicznej koparki
-
Zespół przegubu środkowego
-
Produkt silnika
słowa kluczowe [ swing reduction gearbox ] mecz 126 produkty.
130101010328b003 61029170 Sy135 Rotary Reducer Gear Sy135c Swing Device
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna obrotu |
|---|---|
| numer części:: | 130101010328b003 61029170 EKT. |
| Fit for: | sany 135 |
31Q8-11141 ZAŁOŻENIE WYROWANIA 31Q8-10140 dla Hyundai Excavator R290LC-9 R300LC-9A R290LC-7A R300LC-7 R300LC-9S R305LC-7
| numer części:: | 31Q8-10140 31Q8-10141 31Q8-10142 31Q8-11141 |
|---|---|
| Model: | R290LC-9 R300LC-9A R290LC-7A R300LC-7 R300LC-9S R305LC-7 |
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna obrotu |
536-7289 ZAŁÓWKA ZMniejszająca HYWANIE 538-5282 dla kategorii 349GC 349D2
| Model: | Cat349GC 349D2 |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna obrotu |
| Część NR.: | 538-5282 536-7289 |
21W-26-00052 21W-26-00021 PC75UD PC75UU PC75-8 Zestaw redukcji huśtawki dla Komatsu Excavaotor
| numer części:: | 21W-26-00052 21W-26-00021 |
|---|---|
| Model: | PC75UD PC75UU PC75-8 |
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna obrotu |
MBE312B TSM72-RG700 Przekładnia redukcyjna obrotu 60359570 860635 do koparki SANY 135 SY135C
| numer części:: | 130101010328B003 61029170 60359570 860635 ECT |
|---|---|
| Model silnika: | MBE312B TSM72-RG700 |
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna obrotu |
JCB JS230 JS240 przekładnia ruchowa koparki 334/J7006 333/K3452 przekładnia redukcyjna ruchowa
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna obrotu |
|---|---|
| Nr części: | 334/J7006 334-J7006 333/K3452 |
| model: | JS220 JS230 JS240 |
OEM Dx300LC Dx300 Doosan Zestaw biegów Redukcyjna biegów 401-00439C K1012069
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna skoku |
|---|---|
| Zastosowanie: | Urządzenie końcowe koparki |
| Model: | Dx300 |
130426-00010 130426-00010A K1038203 DX220A DX225LCA DX220A DX225LCA ZAŁĄCZNIK REDUKCJI WYROCZENIA
| Część NR.: | 130426-00010 130426-00010A K1038203 130426-00010A 130426-00010 |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna obrotu |
| Model: | DX220A DX225LCA DX220A DX225LCA |
130401-00026 130401-00026A K1004037A DX255LC DX255LC DX260 ZAŁÓWKA ZMniejszająca Swing dla DOOSAN
| Część NR.: | 130401-00026 130401-00026A K1004037A |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna obrotu |
| Model: | DX255LC DX255LC DX260 |
14309094 ZMniejszenie biegów GS11D ZMniejszenie biegów swing dla SANY 215C
| Model: | SY215C |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna obrotu |
| Część NR.: | 14309094 |

