Wszystkie produkty
-
Silnik ruchowy koparki
-
Skrzynia biegów zmniejszająca prędkość jazdy koparki
-
Części przekładni głównej koparki
-
Silnik z napędem swingowym koparki
-
Skrzynia biegów obniżająca huśtawki koparki
-
Części napędu obrotu koparki
-
Pompa hydrauliczna koparki
-
Części pompy hydraulicznej koparki
-
Zespół przegubu środkowego
-
Produkt silnika
słowa kluczowe [ final drive parts ] mecz 120 produkty.
R215-9 R225-9 R210-7 Hyundai Final Drive Travel Reduction Gear 31n6-40040 31n6-40041 31n6-40042
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna skoku |
| Zastosowanie: | Urządzenie końcowe koparki |
EC250D EC250E EC300D EC300E Włókno koparki koparki końcowej napęd ruchu części przekładni redukcyjnej 14599920 14599921
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna skoku |
|---|---|
| Zastosowanie: | Urządzenie końcowe koparki |
| Model: | EC300D |
R300LC7 R305LC7 XJCK-00081 Hyundai Aftermarket Digger Final Drive Pl R250LC7 R250LC7A R290LC7A 31N8-40070 31N8-40071
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna skoku |
| Zastosowanie: | Urządzenie końcowe koparki |
ODM Travel Motor Assy Mini Digger Final Drive 170402-00025 Dx380 Dx420lc 401-0005A TM70VD
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna skoku |
| Zastosowanie: | Urządzenie końcowe koparki |
Rotacja Final Drive Motor Planetary Swing Reduction Unit For Sany Excavator JMF-43-07-VBR
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna obrotu |
| Zastosowanie: | Napęd obrotu koparki |
B229900005472 Przesunięcie redukcyjne 60307469 SY485 SY500 SY500C SY500H Przesunięcie końcowe dla koparki Sany
| Model: | GM85VA |
|---|---|
| Przystosowane do:: | 500, 485, ECT. |
| Nr części: | B229900005472 LS15V00020F4 LN001990 ECT. |
SK60-C Kobelco Koparka końcowa napęd podróży części zębatek redukcji K900574131 M8-40010 R60-7 R55-7 DX55 DX60
| Model: | R60-7 |
|---|---|
| Przystosowane do:: | R60-7 R55-7 DH60-7 DX55 DX60 SK60-C |
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna skoku |
DX520LC DX500 K1000777A Skrzynia biegów z redukcją huśtawkową Ekskawator Final Drive Motor 170303-00105 170303-00040 170301-00001
| numer części:: | 170301-00001 170303-00105 170303-00040 K1000777A |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna obrotu |
| Zastosowanie: | Urządzenie huśtające koparki |
VOE14632579 14736275 14766025 Silnik hydrauliczny EC380E EC480D EC480E EC480EHR EC480
| Nazwa produktu:: | ostateczny napęd |
|---|---|
| numer części:: | VOE14632579 14736275 14766025 itp. |
| Waga: | 600 kg |
Silnik podróży 3106-40030 3106-40031 31Q6-40032 31Q6-40010 Silnik hydrauliczny R210LC9 R210LC9BC R210LC9BH
| Nazwa produktu:: | ostateczny napęd |
|---|---|
| numer części:: | 3106-40030 3106-40031 31Q6-40032 31Q6-40010 itd. |
| Waga: | 300 kg |

