Wszystkie produkty
-
Silnik ruchowy koparki
-
Skrzynia biegów zmniejszająca prędkość jazdy koparki
-
Części przekładni głównej koparki
-
Silnik z napędem swingowym koparki
-
Skrzynia biegów obniżająca huśtawki koparki
-
Części napędu obrotu koparki
-
Pompa hydrauliczna koparki
-
Części pompy hydraulicznej koparki
-
Zespół przegubu środkowego
-
Produkt silnika
słowa kluczowe [ doosan excavator parts ] mecz 24 produkty.
17040100039A 17040100039B K1050444 DX225 Doosan Travel Motor Assy Final Drive z silnikiem i redukcją
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Zespół silnika jazdy |
| Zastosowanie: | Napęd końcowy koparki |
OEM Dx300LC Dx300 Doosan Zestaw biegów Redukcyjna biegów 401-00439C K1012069
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna skoku |
|---|---|
| Zastosowanie: | Urządzenie końcowe koparki |
| Model: | Dx300 |
RG20 Ekskawator Swing Drive Reducer Motor M5X180CHB 60042755 Sy365 Sy365pro Sy365H Sy305
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna obrotu |
|---|---|
| numer części:: | 60042755 |
| Zęby wału napędowego: | 11T |
DX520LC DX500 K1000777A Skrzynia biegów z redukcją huśtawkową Ekskawator Final Drive Motor 170303-00105 170303-00040 170301-00001
| numer części:: | 170301-00001 170303-00105 170303-00040 K1000777A |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna obrotu |
| Zastosowanie: | Urządzenie huśtające koparki |
9192497 9197338 9227923 Hitachi Excavator Główna pompa hydrauliczna HPK055AT-18A HPK055AT-23A
| Model: | HPK055AT-18A HPK055AT-23A |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Hydrauliczna pompa główna |
| Przystosowane do:: | ZX120, ZX120-E, ZX120-HCMC, ZX130-AMS, ZX130-HCME, ZX130H, ZX130K, ZX135US, ZX135US-E, ZX135US |
Komatsu PC60 Swing Reduction Gearbox Urządzenie kopacze 2012600040 201-26-00060
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna obrotu |
|---|---|
| numer części:: | 201-26-00060 201-26-00040 |
| Zęby wału napędowego: | 10T/34T |
130401-00026 130401-00026A K1004037A DX255LC DX255LC DX260 ZAŁÓWKA ZMniejszająca Swing dla DOOSAN
| Część NR.: | 130401-00026 130401-00026A K1004037A |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Przekładnia redukcyjna obrotu |
| Model: | DX255LC DX255LC DX260 |
401-004578 401-00457 Silnik huśtawkowy do koparki DX300LCA DX300LCA Silnik hydrauliczny
| Nr części: | 401-00457B 401-00457 ECT ~ |
|---|---|
| Model: | Solar 300LC-7A Solar 300LC-V Solar 300ll DX300LCA DX300LL DX300LC |
| Nazwa produktu:: | silnik swingowy |
341-7666 Hydraulic Pump 2302-9277B Hydraulic Main Pump Fits for Doosan DH55-5 DH55-7 AP2D25
| Część nr.: | 2302-9277B 341-7666 |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Pompa hydrauliczna |
| Złóż wniosek o: | DH55-5 DH55-7 CAT306 307 ZX60 |
400914-00295 K1004522 400914-00249 Pompa główna do koparki DX340 DX340LCA Pompa hydrauliczna
| Nazwa produktu:: | Pompa hydrauliczna |
|---|---|
| Model: | DX340 DX340LCA |
| Część nr: | 400914-00295 K1004522 400914-00249 |

